Darmowa wysyłka od 300 zł
Zwrot do 14 dni
Satake Oliver Nóż uniwersalny 13,5cm

Satake Oliver Nóż uniwersalny 13,5cm

Kod
806-015
Rozmiar

179,00 zł

brutto / 1szt.
Najniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: / szt.
Cena regularna: / szt.
Możesz kupić za pkt.
z
Potrzebujesz pomocy? Chcesz zamówić telefonicznie?Zadzwoń do nas: +48 662 255 357
Produkt niedostępny
Skontaktuj się z obsługą sklepu, aby oszacować czas przygotowania tego produktu do wysyłki.
Produkt niedostępny
Produkt niedostępny
Wysyłka
14 dni na łatwy zwrot
Ten produkt nie jest dostępny w sklepie stacjonarnym
Bezpieczne zakupy
Po zakupie otrzymasz pkt.

Satake Oliver Nóż uniwersalny 13,5 cm

Opis produktu:

Przedstawiamy tradycyjny japoński nóż z serii Oliver, doskonale sprawdzi się w niewielkich pracach kuchennych, ostrze o długości 13,5 cm świetnie radzi sobie z obieraniem warzyw, owoców, jak również doskonale nadaje się do usuwania pestek czy gniazd. Uniwersalny nóż kuchenny, z powodzeniem może zastąpić długi nóż szefa kuchni, gdy staje się on nieporęczny. Ostry czubek pozwala szybko I dokładnie wykroić niechciane elementy.

Całość zapakowana jest w pudełko typu blister, które świetnie sprawdzi się jako prezent. Wartym uwagi jest również grawer. To świetne rozwiązanie doskonale sprawdzający się jako upominek na wiele okazji. Główną zaletą jest możliwość dopasowania prezentu pod naszych bliskich. Dowiedz się więcej klikając tutaj.

Zachęcamy również do sprawdzenia zakładki konserwacja, gdzie dowiedzą się Państwo podstaw dotyczących konserwacji oraz dbania o nóż. Parametry techniczne stali, jak również jej skład chemiczny jest dostępny w zakładce Skład stali.

Dane techniczne:

- Ostrze: stal molibdenowo wanadowa
- Rękojeść: drewno oliwne
- Twardość: 56-58 HRC
- Długość całkowita: 24,5 cm
- Długość ostrza: 12 cm
- Szerokość klingi: 2,7 cm
- Grubość klingi: 1,6 mm
- Sposób ostrzenia: szlif dwustronny symetryczny
- Waga: ok. 94 g

]

Do pobrania
Symbol
806-015
Kod producenta
4956617806015
Rodzaj szlifu
Dwustronny
Producent
Satake Cutlery Mfg
Typ ostrza
Petty/Uniwersalny
Marka
Satake Cutlery Mfg
Typ stali
Stal nierdzewna
Sposób ostrzenia
Szlif dwustronny
Długość ostrza
11 - 15 cm
Rodzaj stali
Molibdenowo-wanadowa
Kształt ostrza
Petty/Uniwersalny
Napisz swoją opinię
Twoja ocena:
5/5
Dodaj własne zdjęcie produktu:
Potrzebujesz pomocy? Masz pytania?Zadaj pytanie a my odpowiemy niezwłocznie, najciekawsze pytania i odpowiedzi publikując dla innych.
Zapytaj o produkt
Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe. Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.
Prawdziwe opinie klientów
5 / 5.0 163 opinii
pixel